מחשבון

הכנו עבורך מחשבון לחישוב תפוקות מערכת סולארית. על ידי הזנת חשבון החשמל וגודל הגג שלך, תוכל לקבל הערכה ראשונית של הספק (גודל) המערכת המומלצת ושל החיסכון הצפוי.

התאמה אישית - תפוקות המערכת שתתקין תהיינה תלויות במיקומך הגיאוגרפי, גודל וסוג הגג שברשותך, כיוון הגג והצללות (במידה ויש) וגורמים נוספים. המחשבון מציין את התפוקות הממוצעות הצפויות. לצורך קבלת הערכה מדוייקת הכוללת תכנון ראשוני יש להירשם באתר.

עלות המערכת - העלות הסופית של המערכת תלויה בציוד ובעלויות ההתקנה. בעקבות ירידה חדה במחירי הפנלים בשנים האחרונות -החזר ההשקעה ירד אל מתחת ל-9 שנים. את עלות המערכת ניתן לממן באמצעות הלוואה, כאשר החזר ההלוואה מתקזז בביטול או ירידה בעלויות חשבון החשמל שלך. המומחה יעזור לך גם באיתור הלוואה מתאימה על פי הצורך. מידע נוסף לגבי עלויות של מערכות ביתיות נכון למאי 2018, ניתן לקרוא בבלוג.

באתר המומחה תוכל ללמוד עוד על חישוב תפוקות, רכיבי המערכת, חישובים כלכליים  ונושאים חשובים נוספים, והכי חשוב, תוכל להירשם ולקבל הצעות מחיר המותאמות לך, מחברות מובילות!

לחץ כאן לקריאה אודות מסלולי הייעוץ של המומחה הסולארי.

מונה נטו - החשמל מיוצר רק עבור הצריכה של המבנה. החיסכון הוא בחשבון החשמל בלבד, לפיכך גודל המערכת מוגבל בגודל חשבון החשמל. (עלות קוט"ש לצרכן ביתי כיום היא 50 אג' לקוט"ש)

אסדרה תעריפית - החשמל המיוצר נמכר לחברת החשמל בתעריף קבוע של 45 אג' לקוט"ש ללא קשר לצריכה של המבנה (ל 25 שנה, לא צמוד למדד). לפיכך, גודל המערכת תוגבל בגודל הגג הזמין.

לחץ כאן למידע נוסף ועדכני לגבי האסדרות הקיימות.