תכנון ראשוני והדמיית מערכת

תכנון ראשוני 

המומחה הסולארי משתמש בכלים חדישים לצורך ביצוע תכנון ראשוני והדמיית מערכת. התכנון הראשוני מבוצע ללא צורך בביקור בבית הלקוח. 

באמצעות התכנון הראשוני ניתן להבין מה הגודל (ההספק) המקסימאלי של המערכת הסולארית, אותה ניתן להתקין על גג הבית. איזו אסדרה עדיפה ? (מונה נטו או אולי אסדרה תעריפית) וכמה כסף "תייצר" המערכת עבורך.

התכנון הראשוני שמבוצע מתחשב מגורמים שונים הכוללים את גודל הגג, סוג והשיפוע ההגג, עצמים שמטילים צל, הכיוון של הגג וגורמים סביבתיים נוספים.

על בסיס הנתונים שנקבל מהתכנון, נוכל לדעת עד כמה מערכת סולארית היא אופציה כלכלית עבורך, ונוכל להעריך עד כמה תוכל לחסוך באמצעות רכישה והתקנה של מערכת סולארית. בעזרת התכנון הראשוני, תוכל לדעת מהו הספק המערכת הסולארית בה אתה מעוניין, ויתאפשר לך לקבל הצעות מחיר המותאמות לך אישית. 

דוגמא לתכנון ראשוני

את התכנון הראשוני תקבל לכתובת האי מייל שלך. כמו כן, תוכל לצפות במידע בדף האישי שבאתר המומחה הסולארי. (כניסה לחשבונך) למטה ניתן לראות דוגמא של תכנון ראשוני שבוצע ללקוח מתעניין במערכת סולארית ביתית ביישוב אבן יהודה. בדוגמא זו, נמצא כי הלקוח יכול לחסוך 5,200 ש"ח (לפי תעריף של 50 אג' - מונה נטו) בשנה על ידי התקנת מערכת סולארית. מכיוון שחשבון החשמל השנתי אינו גבוה (כ 6,000 ש"ח) נתוני הגג מאפשרים לצמצם את חשבון החשמל בכ 85% !

כיצד מבוצע התכנון הסולארי

לצורך ביצוע התכנון הראשוני, המומחה הסולארי צריך ראשית לזהות את מיקום הגג שלך. בנוסף יש להעביר את חשבון החשמל בעזרתו המומחה מזהה את הצריכת החשמל השנתית ואת גודל חיבור החשמל שבביתך.

במידה ולא נמצא תצלום אוויר באיכות מספיקה, ניתן לבצע תכנון באמצעות תכנית גג ומספר צילומים של הגג, שיש להעביר למומחה הסולארי במקרים אלו.

תכנון הראשוני מבוצע בכל מסלולי הייעוץ של המומחה הסולארי. לחץ כאן לקריאה אודות מסלולי הייעוץ של המומחה.